Telefon
WhatsApp
Gazilerle bir araya geldi

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Sarıgül ile birlikte Gaziler Günü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Malatya Şube Başkanı İbrahim Cengiz ve dernek üyelerini ziyaret etti. Dernek binasında gerçekleştirilen ziyarette Başkan Cengiz ve dernek üyeleriyle bir araya gelerek sohbet eden Başkan Güder, üstün vefa ve cesaret örneği gösteren tüm gazilerin Gaziler Günü’nü kutladı.

Gazi ve şehit ailelerine yaklaşımınız takdire şayandır

Gerçekleştirilen bu anlamlı ziyaretten ötürü Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’e teşekkürlerini ileten Türkiye Muharip Gaziler Derneği Malatya Şube Başkanı İbrahim Cengiz, “Bizi yalnız bırakmadığınız için, bu güzel günümüzü bizimle paylaştığınız için Allah sizden razı olsun. Başkanımızın gazi ve şehit ailelerine yaklaşımınız takdire şayandır. Bu herkes tarafından kabul görmüştür. Sağ olun, var olun. İyi ki varsınız. Bizler başkanımızı seviyoruz. Allah razı olsun kendisinden. Geçtiğimiz günlerde ilçedeki yatırım ve hizmetlerini yakından tanıma fırsatı bulduk. Battalgazi’de yaşayan vatandaşlarımız çok şanslılar. Çalışkan ve mütevazi bir başkana sahipler. Uzun yıllar Battalgazi’ye hizmet etmeniz en büyük dileğimizdir” şeklinde konuştu.

Bu topraklarda özgürce yaşayabiliyorsak, bu sizlerin sayesinde

Türk milletinin özgürce yaşayabiliyor olmasını, gazilere ve şehitlere borçlu olduğunu dile getiren Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Gaziler günü nedeniyle Muharip Gaziler Derneğimizi ziyaret ettik. Gazilerimizi böyle dinç ve dinamik görünce hakikaten bizlere de bir enerji geliyor. Şehitlik ve Gazilik, Yüce Rabbim ve Peygamberimiz tarafından övülmüş mertebelerdir. Sizler her türlü ilgiyi, sevgiyi, şefkati hak ediyorsunuz. Sizlerin emrindeyiz, hizmetindeyiz bunu bir kez daha ifade etmek istiyorum. Sizleri Aziz Milletimizin onur, şeref abideleri olarak görüyoruz. Bu topraklar, her bir karışı şehitlerimizin kanlarıyla sulanmış, aziz mübarek bir topraktır. Aziz Milletimizin bu topraklarda kalıcı olmasının sağlanmasında sizlerin emeği çok büyük. Özellikle Türkiye’miz son dönemlerde savunma sanayisinde yaptığı yatırımlarla dünyada sayılı ülkeler arasına girmiştir. Bu mücadele de şehitlerimiz başta olmak üzere gazilerimizin büyük emekleri var. Geçmişimizi unutmamamız ve unutturmamamız gerek. Ona göre kendimizi geleceğe hazırlamamız lazım. Özellikle gazilerimizi, gençlerimiz ile buluşturmamız lazım. Gazilerimiz, gençlerimize geçmişimizi anlatması lazım. Battalgazi Belediyesi olarak bizlerde bir yandan ilçemizi güzelleştirmeye devam ederken diğer yandan Sivil Toplum Kuruluşları ve Derneklerimizin temsilcileri ile bir araya geliyoruz. Şehitlerimize bir kez daha Allahtan rahmet diliyorum. Peygamber efendimize inşallah komşu olurlar. Kahraman gezilerimize de huzurlu, sağlıklı bir ömür diliyoruz” dedi. Ziyaretin ardından Başkan Güder, Cengiz ve dernek üyeleri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. Haber Bülteni-Ahmet KalanGAZİLERLE BİRARAYA GELDİ- 2 GAZİLERLE BİRARAYA GELDİ-  3 GAZİLERLE BİRARAYA GELDİ-  4 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 TS  Trabzonspor 10 7 0 24
2 HTY  Hatayspor 10 6 2 20
3 BJK  Beşiktaş 10 6 2 20
4 ALNY  Alanyaspor 10 6 2 20
5 FB  Fenerbahçe 10 6 3 19
6 FKGK  Karagümrük 10 5 2 18
7 KON  İH Konyaspor 10 4 1 17
8 GS  Galatasaray 10 5 3 17
9 ALT  Altay 10 5 5 15
10 ADS  Adana Demir. 10 3 3 13
11 İBFK  M.Başakşehir 10 4 6 12
12 GFK  Gaziantep FK 10 3 4 12
13 YMS  Y.Malatyaspor 10 4 6 12
14 SVS  Sivasspor 10 2 3 11
15 KYS  Kayserispor 10 3 5 11
16 GRS  Giresunspor 10 2 5 9
17 ANT  Antalyaspor 10 2 5 9
18 GÖZ  Göztepe 10 2 6 8
19 KSM  Kasımpaşa 10 1 6 6
20 ÇRZ  Ç.Rizespor 10 1 8 4
21

Yazarlarımız

E-Bülten Aboneliği