Telefon
WhatsApp
‘Piyasa sürekli denetlenmeli’

Şevket Keskin ve beraberinde Mesut İnce ile birlikte Atatürk Ortaokulu’nda hizmet veren servisçi esnafını ziyaret ederek, eğitim yılı sezonunun hayırlı olmasını dileyerek, sorun ve taleplerini dinlediler.

“Gönül rahatlığı ile çocuklarınızı servise teslim edebilirsiniz”

Keskin, okul bahçesinde öğrencilerle de sohbet ederek, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymalarını isteyerek, başarılar diledi.

Keskin, servisçilere yeni eğitim yılının hayırlı olmasını dileyerek,  “Pandemi döneminde en çok sıkıntı çeken kesimlerin başında servisçilerimiz geliyor. 1.5 yıl içinde çok büyük zorluklar ve sıkıntılar çektiniz. Yüz yüze eğitim başladı. Bu süreç hem öğrencilerimize ve servisçi esnafımıza hayırlı olsun. Servisçi esnafımız kurallara uyuyor. Tüm ailelerimiz en kıymetli varlıkları olan evlatlarını gönül rahatlığı içinde şoför esnafımıza teslim edebilirler. Servislerimizde her türlü hijyen kuralları uygulanıyor.  Çocuklarımız evden okula, okuldan eve şoför esnafımızın emanetindedir.  Velilerimiz şoför esnafımıza güvensinler.” dedi.

Keskin, çocukların servise binerken otomatik dezenfektanla ellerini yıkamalarını da uygulamalı olarak göstermelerini istedi. Keskin, servisçi esnafına kurallara uydukları için teşekkür ederken, iletilen bazı sorunların da çözümü için takipçisi olacağını söyledi.

“Malatyalı esnaftan alışveriş yapın, Malatya kalkınsın”

Keskin, İstanbul Pasajı bölgesi ve Ömer Efendi Sokağı üzerindeki kırtasiyeci ve  esnafları da işyerlerinde tek tek ziyaret ederek, sorun ve taleplerini dinleyip, istişarede bulundu.

MESOB Başkanı Şevket Keskin, “Ailelerimizin en değerli varlığı çocuklarıdır.  Velilerimiz merdiven altında ve marketlerden gidip ucuz diye kırtasiye almasın, gelip esnafından alsın. Çünkü kırtasiyeci esnafı çocuğuna kullandırmadığı kırtasiye ürününü başkasına satmaz. Esnaf komşusunun çocuğuna kalitesiz ürün satmaz. Esnafımızın böyle bir özelliği var.  Malatyalı kendi esnafından alışveriş yapsın ki Malatya kalkınsın.  Kendi esnafımızdan alışveriş yapalım. Malatya’da bir market şubelerini kapatarak gitti,  Malatyalının parasını toplayarak gitti.” şeklinde konuştu.

Keskin, piyasanın mutlaka sürekli denetlenmesini istediklerini bir kez daha gündeme getirerek, “Şu memlekette denetim yoktur. Sadece bir sektörde değil, bütün sektörlerde denetim yoktur. Bu konuyu sürekli gündeme getiriyoruz, müdürler ne iş yapıyor?” ifadelerini kaydetti. Haber Merkezi-Ahmet KalanSÜREKLİ DENETİM YAPILMALI- 4 SÜREKLİ DENETİM YAPILMALI- 5 SÜREKLİ DENETİM YAPILMALI- 1 SÜREKLİ DENETİM YAPILMALI- 3 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 FB  Fenerbahçe 7 5 1 16
2 ALT  Altay 7 5 2 15
3 BJK  Beşiktaş 7 4 1 14
4 TS  Trabzonspor 6 4 0 14
5 HTY  Hatayspor 7 4 2 13
6 KON  İH Konyaspor 6 3 0 12
7 ALNY  Alanyaspor 6 4 2 12
8 KYS  Kayserispor 7 3 2 11
9 FKGK  Karagümrük 7 3 2 11
10 GS  Galatasaray 7 3 2 11
11 SVS  Sivasspor 7 2 2 9
12 ADS  Adana Demir. 7 2 2 9
13 ANT  Antalyaspor 7 2 3 8
14 GFK  Gaziantep FK 7 2 3 8
15 İBFK  M.Başakşehir 7 2 5 6
16 YMS  Y.Malatyaspor 7 2 5 6
17 KSM  Kasımpaşa 6 1 3 5
18 GÖZ  Göztepe 7 1 4 5
19 GRS  Giresunspor 7 0 5 2
20 ÇRZ  Ç.Rizespor 7 0 6 1
21

Yazarlarımız

E-Bülten Aboneliği